Baložu 4, Gulbene

Gulbenes novads, LV-4401

64497700

P. – Pk.: 08:00 – 17:00

rci@siarci.lv

SIA “RCI Gulbene”

Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 1944.gada septembrī, kad uzņēmums darbojas kā Gulbenes rajona pašvaldības uzņēmuma Remontu un celtniecības iecirknis, bet šobrīd sabiedrība ar ierobežotu atbildību “RCI Gulbene” ir licencēta būvfirma (būvkom. reģ. Nr. 1123-R), kas reģistrēta Latvijas Republikas uzņēmumu reģistrā 1993.gada 05.maijā, un, nemainot savu pamatdarbību pārreģistrēta Komercreģistrā 2003.gada 14.novembrī.

Mūsu misija ir būt stabilam un uzticamam sadarbības partnerim gan privātajā, gan publiskajā tirgus sektorā, nodrošinot kvalitatīvu būvdarbu veikšanu visā darbības reģionā.

Mūsu vīzija: Lielākais, stabilākais un uzticamākais reģiona būvuzņēmums, kas nepārtraukti attīstās un pilnveidojas, ieguldot darbinieku apmācībās un tehnoloģijās.

Mūsu vērtības ir:

Cilvēks ­– mēs esam sociāli atbildīgs uzņēmums, kurā mēs rūpējamies viens par otru, ieklausāmies un atrodam labāko risinājumu.

Kvalitāte – visus darbus mēs darām ar lielu atbildību, nodrošinot katras darbības augstāko kvalitāti, kļūdas analizējam un izveidojam preventīvas darbības to samazināšanai.

Uzticamība ­– visu, ko apsolām izdarām.

Darbības virzieni

Būvējam, renovējam, rekonstruējam un siltinām plašu ēku spektru, pielietojam labākos celtniecības materiālus un jaunākās metodes. Strādājam visā Latvijas teritorijā.

  • Inženierkomunikāciju izbūves pakalpojumi

Siltumapgādes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu, ieskaitot ugunsdzēsības sistēmas, būvdarbu veikšana un vadīšana, kā arī  skārdniecības pakalpojumi.

  • Elektroinstalācijas pakalpojumi

Veicam elektromontāžu iekšējiem un ārējiem tīkliem; elektriskos mērījumus (ēku nodošanai ekspluatācijā), zibens aizsardzību.

Ražojam dažāda veida koka mēbeles, logus, durvis un citus izstrādājumus pēc individuāla pasūtījuma.

Piedāvājam metināšanas darbus atbilstoši standartam LVS EN 1090-1+A1:2012, skārdniecības un autotransporta nomas pakalpojumus.

2018. gadā ieviesām un sertificējām