Baložu 4, Gulbene

Gulbenes novads, LV-4401

64497700

P. – Pk.: 08:00 – 17:00

rci@siarci.lv

Pakalpojumi

SIA “RCI Gulbene” darbību var iedalīt 5 jomās:

  • Būvniecība – projektē, būvē, renovē, rekonstruē, siltina plašu ēku spektru kā dzīvojamās mājas, dažādas ražošanas ēkas, liellopu novietnes, kultūrvēsturiskas nozīmes ēkas, sabiedriskas nozīmes būves, tai skaitā, izglītības iestādes.
  • Inženierkomunikāciju izbūves pakalpojumi – siltumapgādes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu, ieskaitot ugunsdzēsības sistēmas, būvdarbu veikšana un vadīšana, kā arī skārdniecības pakalpojumi.
  • Elektroinstalācijas pakalpojumi – veic elektromontāžu iekšējiem un ārējiem tīkliem; elektriskos mērījumus (ēku nodošanai ekspluatācijā), zibens aizsardzību.
  • Kokapstrāde, galdniecība – ražo koka logus, durvis, galdus, krēslus, kāpnes, virtuves mēbeles, kā arī citus izstrādājumus, kas paredzēti gan sadzīviskai lietošanai, gan ir kā starpprodukts celtniecībā. Pieņem arī individuālus pasūtījumus pēc klientu vēlmēm. Uzņēmumam ir sava galdniecības ēka, modernas iekārtas kvalitatīvai koka izstrādājumu ražošanai.
  • Tehnisko pakalpojumu daļa, kas veic metināšanas darbus atbilstoši standartam LVS EN 1090-1+A1:2012 un piedāvā tehnikas nomu.

Uzņēmums iesaistās dažādos  projektos, ko finansē Eiropas Savienība, Amerikas Savienotās Valstis. Darba procesā tiek pielietoti jaunākie materiāli un celtniecības tendences, kam regulāri tiek sekots līdz.

Darba procesā tiek pielietoti jaunākie materiāli un celtniecības tendences, kam regulāri sekojam. Uzmanība tiek vērsta darbinieku kvalifikācijai un tās paaugstināšanai. 

Uzņēmums darbojas visā Latvijas teritorijā.